Elektro-montáže vč. návrhu

Provádíme:

 

Instalace budov vč. údržby, servisu a oprav

Provádíme instalaci elektrotechnických zařízení v budovách. Zjistíme Vaše přání a potřeby, vybereme vhodný materiál.
K Vaší plné spokojenosti zajistíme údržbu, následný servis i případné opravy. Není třeba obvolávat různé firmy a zdržovat se dlouhým zařizováním. Vše zařídíme a provedeme sami, šetříme tak Váš čas i peníze.

 

Rekonstrukce starých instalací

Pokud není potřeba zařízení zcela vyměnit a nainstalovat nové, provedeme částečnou či úplnou rekonstrukci instalace stávající. Po rekonstrukci bude elektrozařízení vyhovovat Vašim potřebám, splní moderní nároky na funkčnost a hlavně na bezpečnost.

 

Datové a telefonní rozvody

V dnešní době používáme mnoho zařízení, která je třeba propojit. Mnoho domácností využívá připojení k internetu, telekomunikaci, kamerový systém, bezpečnostní systémy. Nezbytností je, aby tato zařízení fungovala kvalitně, bezpečně, bez výpadků a jiných poruch.
Naším cílem je vytvořit dlouhodobě fungující systém datových a telefonních rozvodů bez nutnosti neustálých oprav. I později lze datové a telefonní rozvody jednoduše obměnit dle Vašich potřeb.


Veřejné osvětlení

Zajistíme, abyste viděli a byli vidět.
Realizujeme montáž veřejného osvětlení. V souladu s Vašimi představami vytvoříme návrh a následně zajistíme montáž veřejného osvětlení. Respektujeme prostor, který má být osvětlen; typ osvětlení; úspornost a jako vždy bezpečnost.

 

Montáž a opravy akumulačních kamen, vč. ekologické likvidace

Nejen pro dlouhé zimní večery Vám namontujeme akumulační kamna, která využívají ke svému provozu elektrickou energii. I do malých prostor lze nainstalovat plně funkční kamna menších rozměrů, která jsou schopna nashromáždit velké množství energie a následně vytopit i ostatní prostory. Teplo je možné naakumulovat i při levném odběru energie.
Správně zvolená kamna s ohledem na velikost prostoru a případně tepelné ztráty Vám kromě tepla ušetří spoustu času, který byste jinak strávili štípáním dříví či sháněním uhlí.
Provádíme případné opravy akumulačních kamen.
S ohledem na životní prostředí zajišťujeme i ekologickou likvidaci kamen.

 

Montáže hromosvodů - ochrana před bleskem

Hromosvod ochrání Váš objekt před případným mechanickým a tepelným působením blesků; pomáhá tak předcházet požárům, hmotným škodám a zraněním. Vzniklý výboj bezpečně svede do země.
Vybereme typ hromosvodu, materiál i uzemnění, které bude nejlépe vyhovovat budově, prostředí a okolnímu povrchu.

 

Montáž přepěťové ochrany

Přepěťová ochrana – už podle názvu se jedná o zařízení, která chrání před přepětím na spotřebičích. Náhle vzniklé přepětí může poškodit elektronické přístroje nebo izolace ve Vaší budově.
Typ přepěťové ochrany volíme podle zařízení, který je potřeba ochránit před přepětím. Jemnou ochranu volíme především pro počítače a jinou výpočetní techniku. Střední a hrubá ochrana zajistí bezpečnost i při silném přepětí.
Zdánlivě nenápadná součástka, která vykoná velkou službu.

 

Poradenská činnost

Potřebujete poradit?
Nebojte se zeptat, jsme tu pro Vás!
Kromě montáže různých elektrozařízení disponujeme nabídkou rozsáhlé poradenské činnosti. Noví i stávající zákazníci se na nás mohou obrátit se svými otázkami.

 

Pokračovat na další stránku Elektrorevize »